Кількість
|
Вартість
|
||
|
Нова Пошта
Укрпошта
Нова Пошта
Укрпошта
Гарантія від виробника 12 місяців
Техніка: Вишивка бісером
Розмір: 90х120 біс (20х28) см
До складу набору входить: якісний чеський бісер, малюнок на атласі, голка для бісеру, інструкуція з вишивання.
Виробник: Нова Слобода "Царгород"
Святи́тель Нікола́й; Микола Угодник; Микола Чудотворець (грец. Άγιος Νικόλαος — святий Миколай; бл. 270 — ; християнський святий, архієпископ Мир Лікійських[2] (Візантія). Вважається як чудотворець, вважається покровителем моряків, купців та дітей. У європейському фольклорі прототип Санта-Клауса.
Пам'ять святителя Миколая відбувається:
6/19 грудня — день смерті (у російській традиції «Нікола зимовий»)
9/22 травня — день прибуття мощів до міста Барі (в російській традиції «Мікола весняний»)
Дії та чудеса
Святитель Миколай є покровителем мореплавців, до якого часто звертаються моряки, яким загрожує потоплення або корабельна аварія. Відповідно до легенди, будучи молодою людиною, Микола пішов вчитися в Олександрію, і в одній зі своїх морських подорожей з Мири в Олександрію він воскресив моряка, який зірвався з елемента корабельного оснащення в шторм і на смерть [3]. У більш яскравій версії цієї легенди, Микола врятував моряка на шляху з Олександрії назад до Миру і після прибуття взяв його з собою до церкви. В той момент колишній єпископ щойно помер, і отцям церкви в сновидінні було вказано вибрати наступним єпископом «людини перемоги» (Никеї по-грецьки). Поки святий молився, нестримні на мову моряки розбалакали всім, як він був чудово врятований людиною на ім'я Нікеї-Лаос, після чого отці церкви не мали іншого вибору, крім як призначити Миколи своїм новим єпископом.
Інша легенда оповідає Як жахливий голод вразив один острів, і зловмисний м'ясник залучив трьох маленьких дітей до себе в будинок для того, щоб убити і розрізати їх на шматочки і покласти їх рештки в бочку, щоб засолити їх і продати потім як шинку. Святитель Миколай, який був у тих місцях, щоб подбати про голодуючих, не тільки бачив жахливий злочин м'ясника, але навіть зумів воскресити трьох хлопчиків з бочки. і небагато монет у пічну трубу, бажаючи допомогти йому таким чином засватати дочку. Наступного ранку дівчина, прокинувшись, помітила за каміном золоті, а її зрадований батько не знав, кому за них дякувати. Так, за переказами, народилася традиція обміну різдвяними подарунками.